Rocková kapela NO!SE a hudební skupina In Process. Obě kapely v plném nasazení osvěží sobotní noc rockem, punkem, funky i alternativou.

 Ahoj! Jsme hudební skupina In Process hrající pod ZUŠ v Uherském Hradišti.

V současném složení fungujeme teprve krátce, avšak náš nejdéle aktivní člen Ondra nahlédl do kapely již v roce 2019, ale nutno podotknout, že do kapely bez názvu a s naprosto jinými členy, než je teď. Od minulého podzimu jsme se začali postupně formovat a teď jsme tady, v pěti.

Prozatím se soustředíme na převzatou tvorbu, a to z žánrů poměrně různých, ať už jde o hard rock, metal, nebo alternativní rock.

Hudbou se hlavně bavíme, ale i přesto se nám podařilo vystoupit už několikrát veřejně, ku příkladu na Masarykově náměstí, klubu Mír anebo na uherskohradišťském gymnáziu, v rámci benefičního koncertu pro Ukrajinu v březnu. Koncerty hrajeme v tandemu s NO!SE – další kapelou z hradišťské ZUŠky.

Složení:

Magdaléna Malá – hlavní vokály

Alan Ferenec – doprovodné vokály, elektrická kytara

Dalibor Kníž – elektrická kytara, klávesy

Antonín Holčík – baskytara

Ondřej Strachoň – bicí 

Ahoj! Jsme rocková kapela NO!SE z Uherského Hradiště.

Působíme pod ZUŠ UH již druhým rokem, ale oficiálně jsme začali koncertovat před půl rokem. Během našeho působení se složení několikrát měnilo, ale momentálně se skládáme z 5 členů – 4 gympláků a Honzy.

Máme za sebou koncerty na Míru, ve Slováckém Divadle či na benefičních akcích. Nyní se soustředíme především na covery, ale poctivě makáme na vlastní hudbě, na kterou se můžete brzy těšit.

Co se žánrů týče, hrajeme rock, punk, funk, alternativní rock a hard rock. Na všech koncertech nás můžete vidět s druhou kapelou ZUŠ – In Process, s kterýma si navzájem pomáháme a podporujeme se.

Složení:

Jan Krystoň – zpěv, elektrická kytara

Remi Vandame – zpěv, elektrická kytara

Marek Bartošík – elektrická kytara

David Petrželka – basskytara

Ondřej Strachoň – bicí